Vaatamisväärsused

Väike ülevaade Salu jahimaja lähimatest vaatamisväärsustest ja lähimatest linnadest

Salu jahimajast mitte väga kaugel, kõigest 9 km kaugusel asub Barclay de Tolli mausoleum. Lähedal on Käre Lahinguväljad. Oma kauni looduse ja rikkaliku ajalooga pakub see silmailu ja ajaviidet nii suurtele kui ka väikestele.Tartu-Valga maantee äärde jääb Nuudaläte ohvriallikas, mis on Salu jahimajast 11 km kaugusel. Jahimajast 17 km kaugusele jäävad vandad Helme koopad. 

Tõrva

Lähim linn on Tõrva, mis on 13 km kaugusel. Tõrvas on hea võimalus ujuda, hüppetornist (Eesti kõrgeim hüppetorn – ca 11 m) vette hüpata ja päikest võtta. Järves on puhas selge vesi. Huvi korral saab discgolfi mängida. Tõrvas asuva Vanamõisa järve ääres on  vesijalgrataste laenutus. 

Otepää

Kaugele ei jää Kuutsemäe, mis on kõigest 17 km kaugusel. Talvel on hea käia suusatamas ja mäelauda sõitmas. Otepää on linn, kus saab käia SPAs ja golfisõpradel on hea võimalus käia  Otepää golfiklubis. Otepää jääb ca 20 km kaugusele Salu jahimajast. Talvel on Otepääl palju võimalusi talvemõnude nautimiseks.

Võrumaa

Kuna Lõuna-Eesti on teada tuntud kauni looduse ja oma kuplite poolest, siis on Salu jahimajas ööbides võimalus minna natuke kaugemale Võrumaa kuppelmaastiku külastama. Rõuge on ca 70 km kaugusel. Rõuges on Pesapuu vaatetorn. Vaatetornist ca 10 km kaugusel on Suur Munamägi.