Jahimaja rent

Hubane jahimaja ootab

Tule veeda mõnusalt aega koos pere kui sõpradega

Jahimaja rent kuni 12 inimesele

Jahimaja tutvustus

Salu jahimaja mahutab kuni 12 inimest. Majas on olemas kõik vajalik, et veeta aega koos sõprade, pere või töökaaslastega. Võimalik on pidada väiksemate firmade suvepäevasid, sünnipäevasid või muid koosviibimisi. Olemise muudab hubaseks meeldiv köök-söögituba, kus saab koos süüa teha ja seda nautida. Köök-söögitoas on televiisor ja mugav diivan ning kamin ja suur söögilaud. Köök on sisustatud kogu vajaliku tehnikaga. Jahimajas on internetiühendus.

Jahimaja teisel korrusel on 6 magamistuba, nendest kaks on kaheinimese voodiga. Ülejäänud 4 tuba on sisustatud 2 üheinimese voodiga. Teiselt korruselt pääseb suurele terrassile ja lisaks on olemas eraldi ülemise korruse tualett. Tubades on öökapid, riidepuud, peegel, voodiriided ning käterätikud. Esimesel korrusel on suur köök-söögituba koos vajaliku tehnikaga, tualett, saun koos eesruumiga, kus asub pesumasin. Alumine ja ülemine korrus on hästi eraldatud, mis loob võimaluse minna puhkama neil, kes seda ülejäänud seltskonnast varem teha soovivad, eriti mugav pere pisemate liikmete jaoks. 

Lisaks nädalavahetustele oled oodatud puhkama nädala sees. Kusi endale sobivat aega ja hinda.

Lisavõimalused

Lisaks jahimajas olevale saunale on lisatasu eest võimalik kasutada kümblustünni ja suitsusauna ( suitsusauna kohta saad lugeda SIIT). Võimalik on grillida, kasutada suitsuahju ja teha lõket selleks ettenähtud lõkkeplatsil. Jahimaja ümbruses on väga head seene- ja marjametsad. 

Loe lähemalt tegevuste kohta SIIT.

Jahimaja rent ja hind!

Salu jahimaja kodukord

1. Palume suhtuda heaperemehelikult Teie kasutusse antud jahimaja varasse ning kasutada jahimaja ruume, mööblit, nõusid vastavalt nende kasutusotstarbele. Jahimaja vara mitte heaperemeheliku (vara lõhkumise, hävimise, riknemise, kaotsiminek vms.) on külastaja(te)l kohustus hüvitada tekitatud varaline kahju vastavate remondi- või ostuarvete alusel.
2. Palume hoida jahimajas ja jahimaja territooriumil puhtust ja korda.
3. Me ei vastuta külastaja(te) isiklike asjade kadumise eest. Jahimajast lahkumisel palume alati kontrollida, et uks oleks lukus ja aknad suletud.
4. Jahimajas on suitsetamine keelatud. Juhul kui seda reeglit eiratakse, olete kohustatud tasuma diivanite, vaipade, kardinate puhastuse eest ning järgneva kolme päeva üüri, kuna jahimaja õhutatakse. Suitsetamine on lubatud terrassil ja väljaspool hooneid, kus on tuhatoosid.
5. Tiiki hüppamine on omal vastutusel.
6. Lastega puhkajatel palume lapsi mitte ilma täiskasvanu järelevalveta jätta – eriti tiigi läheduses!
7. Lemmikloomad ei ole lubatud.
8. Ruumid palume vabastada lahkumise päeval hiljemalt kella 12:00-ks.
9. Jahimaja ruumid palume üle anda elementaarses korras, sealhulgas palume pesta kõik kasutatud nõud. Majutusteenuse pakkuja või esindaja vaatab enne Teie lahkumist ruumid üle. Võimalik on tellida koristusteenus jahimajalt 120 €.
10. Võtmete kaotamisel või nende mittetagastamisel, vastutate rahaliselt lukkude vahetamisega seotud kulude eest. Kaotatud võtme eest tuleb tasuda 15 EUR.

Tuleohutus
1. Ärge kasutage jahimajas lahtist tuld (küünlad jms). Jahimajas on suitsetamine keelatud.
2. Jahimajja saabumisel tutvuge lähimate evakuatsioonipääsude ja päästevahendite asukohaga.
3. Toast lahkudes lülitage välja kõik voolutarbijad.
4. Tulekahju korral teavitage koheselt häirekeskust numbril 112 ja kindlasti majutusteenuse pakkujat: +372 5032050;
5. Kui põlengut ei õnnestu iseseisvalt likvideerida, sulgege aknad, väljuge toast, sulgege uks ja minge lähima väljapääsuni.