Tegevused

Aktiivne puhkus

Kaunis Lõuna-Eesti ootab puhkama

Aktiivne puhkus Lõuna-Eestis

Erinevad võimalused

Aktiivne puhkus – see pole mitte voodis lesimine, see on väljas liikumine! Lisaks jahimajas olevale saunale on lisatasu eest võimalik kasutada suurt kümblustünni ja suitsusauna (suitsusauna kohta saad lugeda SIIT). Võimalik on grillida, kasutada suitsuahju ja teha lõket selleks ettenähtud lõkkeplatsil. Jahimaja ümbruses on väga head seene- ja marjametsad.

Aktiivne puhkus metsas ja Väike-Emajõel

Kui huvi, siis saab minna vereta jahti pidama või lausa jahile. Vereta jaht ja jahiturism on vastavalt hooajale ja kokkuleppele. Kui tahtmist, saab käia mööda matkaradu nii jalgsi kui jalgrattaga. Soontaga matkaraja ääres on järv, kuhu saab ujuma minna.

Seiklushimuline saab minna kanuumatkale Väike-Emajõele. Pikemalt kui üheks päevaks Salu jahimajja jäädes on aega minna kaugemale vaatamisväärsusi külastama.

Vaatamisväärsuste info leiad SIIT.

SEENEMETSAD

Jahimaja ümbruses on head seenemetsad kukeseente, pilvikute ja muude metsaseente korjamiseks. Hea võimalus on värskelt korjatud seentest roog valmistada Salu jahimaja köök-söögitoas.

MARJAMAETSAD

Jahimaja ümbruses on head marjamatsad mustikate metsvaarikate- ja maasikate korjamiseks.

MATKARAJAD

Võimalus liikuda nii jalgsi kui jalgrattaga RMK matkaradadel, mis on väga lähedal Salu jahimajale. Raja läheduses on järv, kus saab ujumas käia.

KANUUMATKAD VÄIKE-EMAJÕEL

Võimalus minna seltskonnaga mõnusale kanuumatkale. Valida saab kas 13, 7 või 3 km pikkuse raja.

KÜMBLUSTÜNN

Kümblustünn mullisüsteemi ja LED valgustusega on 2 meetrise läbimõõduga ning mahutab 6-7 inimest.

SUITSUSAUN

Suitsusaunas on 2 ruumi, ees-ja leiliruum, kus mõlemasse ruumi mahub kuni 5 inimest. Suitsusaunast on võimalik end mõnusalt tiiki kasta.

VERETA JAHT

Tule ja veeda mõnus päev vereta jahti pidades. Võimalik on käia loomi pildistamas söödakohtades ja varitsuspukis. Pildistada saab metskitsi, hirvi, metssigu ja põtru. Hea juhuse korral on võimalik pildile saada karu, hunt või ilves.

JAHITURISM

Saad pidada jahti vastavalt hooajale ja kokkuleppele.

Kas tundub huvitav? Aktiivne puhkus Lõuna-Eestis ootab!